TypeWedstrijdscore
Scotch & Cigars - Boskant1 01/09/17 20:00, Olen 7-3
Brouwershuis - FC PLEINTJE 04/09/17 19:00, Laakdal 3-5
Schultenbrau - Kelderke 04/09/17 20:00, Laakdal 2-8
VGT TEAM - OEVELSE VEDETTEN 04/09/17 20:00, Axion 7-7
Campus - De Vedetten 04/09/17 20:00, Doelen 12-2
Gaskova - Stelenboys 04/09/17 21:00, Axion 5-4
Punt - ROMA 04/09/17 21:00, Laakdal 3-3
All stars - Farcelona 04/09/17 21:00, Doelen 3-2
zvc Feestmakkers - Kepernagel 04/09/17 22:00, Doelen 4-4
Esperanza1 - Postparels 04/09/17 22:00, Axion 2-11
Vorsel - ZVC O-KRU 05/09/17 20:00, Axion 8-2
Het muske - Xperiment 05/09/17 21:00, Axion 19-3
AS BOMA - Vonsu 05/09/17 22:00, Axion 2-14
De knuppeltjes - De Brodders 07/09/17 19:00, Axion 3-4
De Kempeneers - Yellow Stars 07/09/17 20:00, Axion 12-2
FC PLEINTJE - Campus 07/09/17 21:00, Axion 4-6
OEVELSE VEDETTEN - Scotch & Cigars 07/09/17 22:00, Axion 7-2
Stelenboys - Boskant1 08/09/17 22:00, Olen 2-8
Postparels - Scotch & Cigars 11/09/17 19:00, Laakdal 11-4
Kepernagel - De Vedetten 11/09/17 20:00, Laakdal 12-3
Gaskova - VGT TEAM 11/09/17 20:00, Axion 6-1
De Brodders - ROMA 11/09/17 21:00, Laakdal 6-1
Punica - Den Hoorn 11/09/17 21:00, Axion 0-8
zvc Feestmakkers - Brouwershuis 11/09/17 21:00, Doelen 4-4
Vonsu - Punt 11/09/17 22:00, Doelen 10-0
Vorsel - Schultenbrau 11/09/17 22:00, Axion 11-1
De knuppeltjes - AS BOMA 12/09/17 20:00, Axion 7-4
Farcelona - Campus 12/09/17 21:00, Axion 2-7
Yellow Stars - Punt 12/09/17 22:00, Axion 3-7
De Kempeneers - AS BOMA  14/09/17 19:00, Axion 5-6
All stars - Brouwershuis 14/09/17 20:00, Axion 6-5
zvc Feestmakkers - FC PLEINTJE  14/09/17 21:00, Axion 9-4
Gaskova - OEVELSE VEDETTEN 14/09/17 22:00, Axion 5-4
Postparels - Boskant1 18/09/17 19:00, Laakdal 5-0
Kelderke - Punica 18/09/17 20:00, Laakdal 2-4
De knuppeltjes - Vonsu 18/09/17 20:00, Doelen 2-17
De Brodders - De Kempeneers 18/09/17 21:00, Doelen 5-9
ZVC O-KRU - Den Hoorn 18/09/17 21:00, Laakdal 5-0
Stelenboys - Esperanza1 18/09/17 22:00, Doelen 5-3
Esperanza1 - VGT TEAM 19/09/17 20:00, Axion 7-5
Kepernagel - All stars 19/09/17 21:00, Axion 7-4
Het muske - Schultenbrau 19/09/17 22:00, Axion 16-3
AS BOMA - Punt 21/09/17 19:00, Axion 3-7
Brouwershuis - Campus 21/09/17 20:00, Axion 5-8
Farcelona - De Vedetten 21/09/17 21:00, Axion 6-11
FC PLEINTJE - Kepernagel 21/09/17 22:00, Axion 1-2
Vonsu - De Brodders 25/09/17 19:00, Laakdal 8-4
VGT TEAM - Scotch & Cigars 25/09/17 20:00, Axion 5-0
Xperiment - Punica 25/09/17 20:00, Laakdal 4-4
ZVC O-KRU - Het muske 25/09/17 21:00, Doelen 5-9
OEVELSE VEDETTEN - Stelenboys 25/09/17 21:00, Axion 5-0
Yellow Stars - ROMA 25/09/17 21:00, Laakdal 6-9
Vorsel - Kelderke 25/09/17 22:00, Axion 4-6
All stars - zvc Feestmakkers 25/09/17 22:00, Doelen 9-7
Brouwershuis - Farcelona 26/09/17 20:00, Axion 5-5
De Kempeneers - De knuppeltjes 26/09/17 21:00, Axion 1-4
Kepernagel - Campus 26/09/17 22:00, Axion 4-1
De Brodders - Punt 28/09/17 19:00, Axion 2-8
AS BOMA - Yellow Stars 28/09/17 20:00, Axion 10-4
De Vedetten - zvc Feestmakkers 28/09/17 21:00, Axion 3-9
De Kempeneers - Vonsu 28/09/17 22:00, Axion 8-12
Boskant1 - Gaskova 29/09/17 20:00, Olen 5-14
De Vedetten - Brouwershuis 02/10/17 19:00, Laakdal 4-8
VGT TEAM - Postparels 02/10/17 20:00, Axion 2-9
Het muske - Vorsel  02/10/17 20:00, Laakdal 5-0
Schultenbrau - Punica 02/10/17 20:00, Doelen 13-1
Stelenboys - Scotch & Cigars 02/10/17 21:00, Axion 5-5
Kelderke - ZVC O-KRU 02/10/17 21:00, Doelen 10-3
ROMA - De knuppeltjes 02/10/17 21:00, Laakdal 3-10
Esperanza1 - Gaskova 02/10/17 22:00, Doelen 11-1
Xperiment - Den Hoorn 02/10/17 22:00, Axion 5-9
De knuppeltjes - Yellow Stars 03/10/17 20:00, Axion 7-2
All stars - FC PLEINTJE 03/10/17 21:00, Axion 5-2
Punt - De Kempeneers 03/10/17 22:00, Axion 6-1
ROMA - AS BOMA 05/10/17 19:00, Axion 6-3
ZVC O-KRU - Punica 05/10/17 20:00, Axion 4-6
zvc Feestmakkers - Farcelona 05/10/17 21:00, Axion 5-9
Yellow Stars - De Brodders 05/10/17 22:00, Axion 5-11
Het muske - Kelderke 09/10/17 19:00, Laakdal 3-5
Schultenbrau - Xperiment 09/10/17 20:00, Laakdal 11-6
Boskant1 - VGT TEAM 09/10/17 20:00, Axion 7-5
Esperanza1 - OEVELSE VEDETTEN 09/10/17 21:00, Doelen 5-3
Den Hoorn - Vorsel 09/10/17 21:00, Laakdal 4-4
Scotch & Cigars - Gaskova 09/10/17 21:00, Axion 1-3
Postparels - Stelenboys 09/10/17 22:00, Doelen 5-5
Farcelona - Kepernagel 09/10/17 22:00, Axion 4-8
Campus - All stars 10/10/17 20:00, Axion 5-2
De Vedetten - FC PLEINTJE 10/10/17 21:00, Axion 0-5
Vonsu - Yellow Stars 10/10/17 22:00, Axion 15-7
AS BOMA - De Brodders 12/10/17 19:00, Axion 5-0
Vorsel - Xperiment 12/10/17 20:00, Axion 19-0
Scotch & Cigars - Esperanza1 12/10/17 21:00, Axion 1-13
Gaskova - Postparels  12/10/17 22:00, Axion 2-5
Boskant1 - OEVELSE VEDETTEN  13/10/17 20:00, Olen 5-8
Punica - Het muske 16/10/17 19:00, Laakdal 2-19
Punt - De knuppeltjes 16/10/17 20:00, Doelen 2-7
VGT TEAM - Stelenboys 16/10/17 20:00, Axion 8-3
Kelderke - Xperiment 16/10/17 20:00, Laakdal 13-1
ROMA - Vonsu 16/10/17 21:00, Laakdal 5-11
FC PLEINTJE - Farcelona 16/10/17 21:00, Doelen 2-2
Den Hoorn - Schultenbrau 16/10/17 21:00, Axion 3-10
OEVELSE VEDETTEN - Postparels 16/10/17 22:00, Axion 7-9
Campus - zvc Feestmakkers 16/10/17 22:00, Doelen 3-4
Brouwershuis - Kepernagel 17/10/17 20:00, Axion 5-6
De Vedetten - All stars 17/10/17 21:00, Axion 3-4
Het muske - Postparels 17/10/17 22:00, Axion 3-9
Boskant1 - Esperanza1 19/10/17 19:00, Axion 2-9
Schultenbrau - ZVC O-KRU 19/10/17 20:00, Axion 12-2
Punica - Vorsel 19/10/17 21:00, Axion 3-6
FC PLEINTJE - De Kempeneers 19/10/17 22:00, Axion 3-8
boskant2 - AS BOMA 20/10/17 22:00, Olen 8-2
Kelderke - De Vedetten 23/10/17 19:00, Laakdal 9-3
Xperiment - ZVC O-KRU  23/10/17 20:00, Laakdal 0-7
VGT TEAM - Postparels 23/10/17 20:00, Axion 3-6
Esperanza1 - Stelenboys 23/10/17 21:00, Axion 16-2
Den Hoorn - Het muske 23/10/17 21:00, Doelen 4-10
ROMA - De Kempeneers 23/10/17 21:00, Laakdal 1-8
Brouwershuis - Vonsu 23/10/17 22:00, Axion 4-9
Gaskova - Vorsel 23/10/17 22:00, Doelen 3-4
Kepernagel - Scotch & Cigars 24/10/17 20:00, Axion 7-2
De knuppeltjes - Farcelona 24/10/17 21:00, Axion 3-11
De Brodders - Punica 24/10/17 22:00, Axion 3-5
Stelenboys - Het muske 30/10/17 19:00, Laakdal 0-5
Esperanza2 - zvc Feestmakkers 30/10/17 20:00, Doelen 3-5
Den Hoorn - Kelderke 30/10/17 20:00, Axion 4-6
ZVC O-KRU - Xperiment  30/10/17 20:00, Laakdal 13-4
De Kempeneers - boskant2 30/10/17 21:00, Axion 13-8
ROMA - Esperanza3 30/10/17 21:00, Laakdal 7-1
All stars - OEVELSE VEDETTEN 30/10/17 21:00, Doelen 5-4
Punt - Campus 30/10/17 22:00, Axion 1-6
Vonsu - Esperanza1 30/10/17 22:00, Doelen 4-4
ZVC O-KRU - FC PLEINTJE 31/10/17 20:00, Axion 1-5
Vorsel - Brouwershuis 31/10/17 21:00, Axion 3-1
ROMA - Farcelona 31/10/17 22:00, Axion 2-5
Esperanza3 - Punica 02/11/17 19:00, Axion 3-8
De Brodders - Scotch & Cigars 02/11/17 20:00, Axion 7-5
Kepernagel - Xperiment 02/11/17 21:00, Axion 19-2
ZVC O-KRU - De Kempeneers 02/11/17 22:00, Axion 8-10
FC PLEINTJE - boskant2  03/11/17 22:00, Olen 7-10
De Brodders - Xperiment 06/11/17 19:00, Laakdal 15-3
VGT TEAM - Gaskova 06/11/17 20:00, Axion 5-0
Yellow Stars - Boskant1  06/11/17 20:00, Laakdal 12-11
Postparels - Stelenboys 06/11/17 21:00, Axion 6-2
Esperanza1 - Vorsel 06/11/17 21:00, Laakdal 3-8
Kelderke - AS BOMA 06/11/17 21:00, Doelen 12-0
Het muske - Vonsu 06/11/17 22:00, Doelen 8-7
Schultenbrau - Den Hoorn 06/11/17 22:00, Axion 2-4
zvc Feestmakkers - All stars 07/11/17 20:00, Axion 13-6
Punica - Farcelona 07/11/17 21:00, Axion 2-5
Punt - OEVELSE VEDETTEN 07/11/17 22:00, Axion 4-7
Yellow Stars - Esperanza2 09/11/17 19:00, Axion 4-16
AS BOMA - Kepernagel  09/11/17 20:00, Axion 2-5
Esperanza3 - Scotch & Cigars 09/11/17 21:00, Axion 1-5
Campus - Boskant1 09/11/17 22:00, Axion 4-8
Esperanza2 - All stars 13/11/17 19:00, Laakdal 9-4
Vorsel - Het muske  13/11/17 20:00, Doelen 4-6
Brouwershuis - VGT TEAM 13/11/17 20:00, Axion 5-5
Den Hoorn - Campus 13/11/17 20:00, Laakdal 2-10
De knuppeltjes - Kelderke 13/11/17 21:00, Axion 1-3
Stelenboys - Vonsu 13/11/17 21:00, Doelen 0-10
ROMA - De Vedetten 13/11/17 21:00, Laakdal 8-11
Schultenbrau - Boskant1  13/11/17 22:00, Doelen 6-3
Yellow Stars - zvc Feestmakkers 14/11/17 20:00, Axion 0-10
Esperanza1 - Gaskova 14/11/17 21:00, Axion 1-1
Kepernagel - FC PLEINTJE 14/11/17 22:00, Axion 20-1
Esperanza2 - Punt 16/11/17 19:00, Axion 12-7
Esperanza3 - De Brodders 16/11/17 20:00, Axion 5-10
Farcelona - Scotch & Cigars 16/11/17 21:00, Axion 2-2
Punica - ROMA 16/11/17 22:00, Axion 5-0
boskant2 - ZVC O-KRU 17/11/17 20:00, Olen 10-3
All stars - Yellow Stars 20/11/17 19:00, Laakdal 7-8
OEVELSE VEDETTEN - Schultenbrau  20/11/17 20:00, Axion 6-2
Gaskova - Brouwershuis 20/11/17 20:00, Laakdal 8-4
VGT TEAM - Esperanza1 20/11/17 21:00, Axion 4-2
De Kempeneers - Kelderke 20/11/17 21:00, Doelen 3-11
Xperiment - ROMA 20/11/17 21:00, Laakdal 2-11
Vonsu - Postparels 20/11/17 22:00, Axion 1-2
Den Hoorn - Punt 20/11/17 22:00, Doelen 7-2
De knuppeltjes - AS BOMA 21/11/17 20:00, Axion 10-3
Punica - De Vedetten 21/11/17 21:00, Axion 6-6
Kepernagel - De Kempeneers  21/11/17 22:00, Axion 7-4
Campus - Esperanza2 23/11/17 19:00, Axion 4-1
Schultenbrau - zvc Feestmakkers 23/11/17 20:00, Axion 0-5
Vorsel - Stelenboys 23/11/17 21:00, Axion 5-0
Yellow Stars - Punt 23/11/17 22:00, Axion 2-22
Boskant1 - OEVELSE VEDETTEN  24/11/17 22:00, Olen 4-10
Esperanza3 - Xperiment  27/11/17 19:00, Laakdal 3-3
Postparels - Kelderke  27/11/17 20:00, Doelen 5-5
Brouwershuis - Stelenboys 27/11/17 20:00, Laakdal 3-3
Kepernagel - De knuppeltjes 27/11/17 20:00, Axion 7-5
Het muske - Esperanza1 27/11/17 21:00, Axion 8-7
zvc Feestmakkers - Den Hoorn 27/11/17 21:00, Doelen 3-7
ROMA - AS BOMA 27/11/17 21:00, Laakdal 5-12
Vonsu - Campus  27/11/17 22:00, Axion 8-2
Boskant1 - All stars 27/11/17 22:00, Doelen 6-4
ZVC O-KRU - De knuppeltjes 28/11/17 20:00, Axion 3-4
boskant2 - De Brodders 28/11/17 21:00, Axion 6-4
De Vedetten - Farcelona 28/11/17 22:00, Axion 3-11
AS BOMA - Esperanza3 30/11/17 19:00, Axion 3-13
Scotch & Cigars - Punica 30/11/17 20:00, Axion 4-1
Schultenbrau - Esperanza2 30/11/17 21:00, Axion 10-2
Brouwershuis - Postparels 30/11/17 22:00, Axion 4-8
Scotch & Cigars - De Vedetten 04/12/17 19:00, Laakdal 3-8
Farcelona - Xperiment 04/12/17 20:00, Laakdal 5-3
Het muske - VGT TEAM  04/12/17 20:00, Axion 16-2
Den Hoorn - OEVELSE VEDETTEN 04/12/17 21:00, Doelen 2-6
boskant2 - Kepernagel 04/12/17 21:00, Axion 2-7
ZVC O-KRU - Kelderke 04/12/17 21:00, Laakdal 5-5
Campus - Schultenbrau 04/12/17 22:00, Doelen 6-5
De Kempeneers - De knuppeltjes 04/12/17 22:00, Axion 2-3
Farcelona - Esperanza3 05/12/17 20:00, Axion 8-5
Punt - All stars 05/12/17 21:00, Axion 9-2
Vonsu - Vorsel 05/12/17 22:00, Axion 3-3
De Brodders - De Kempeneers 07/12/17 19:00, Axion 6-5
FC PLEINTJE - De knuppeltjes 07/12/17 20:00, Axion 1-8
Kepernagel - ZVC O-KRU 07/12/17 21:00, Axion 5-0
Xperiment - Punica 07/12/17 22:00, Axion 5-5
zvc Feestmakkers - Boskant1 08/12/17 20:00, Olen 5-4
Xperiment - Scotch & Cigars 11/12/17 19:00, Laakdal 0-12
AS BOMA - De Vedetten 11/12/17 20:00, Doelen 6-10
Yellow Stars - Den Hoorn 11/12/17 20:00, Laakdal 3-6
Kepernagel - Postparels 11/12/17 20:00, Axion 7-9
Kelderke - boskant2  11/12/17 21:00, Doelen 5-0
Het muske - Vonsu 11/12/17 21:00, Axion 10-0
FC PLEINTJE - ROMA  11/12/17 22:00, Axion 5-0
De Brodders - ZVC O-KRU 11/12/17 22:00, Doelen 3-9
Postparels - Het muske 12/12/17 20:00, Axion 5-7
Kepernagel - Vonsu 12/12/17 21:00, Axion 5-0
Esperanza2 - Boskant1 12/12/17 22:00, Axion 6-10
Farcelona - FC PLEINTJE 14/12/17 19:00, Axion 7-2
All stars - Schultenbrau 14/12/17 21:00, Axion 3-5
Kelderke - De Brodders 14/12/17 22:00, Axion 13-6
FC PLEINTJE - Xperiment 18/12/17 19:00, Laakdal 9-6
Stelenboys - VGT TEAM 18/12/17 20:00, Axion 3-8
Scotch & Cigars - ROMA 18/12/17 20:00, Laakdal 9-2
Kelderke - Kepernagel 18/12/17 21:00, Laakdal 11-1
OEVELSE VEDETTEN - Campus 18/12/17 21:00, Axion 9-7
Gaskova - Het muske 18/12/17 21:00, Doelen 7-12
Esperanza2 - Den Hoorn 18/12/17 22:00, Doelen 1-5
De knuppeltjes - boskant2 18/12/17 22:00, Axion 6-6
Esperanza3 - De Kempeneers 19/12/17 20:00, Axion 4-6
De Brodders - FC PLEINTJE 19/12/17 21:00, Axion 5-9
Brouwershuis - Esperanza1  19/12/17 22:00, Axion 1-7
Boskant1 - Punt 22/12/17 20:00, Olen 0-5
ZVC O-KRU - ROMA 29/12/17 22:00, Olen 7-3
De Vedetten - Esperanza3 02/01/18 20:00, Axion 5-3
De Kempeneers - Punica 02/01/18 21:00, Axion 8-6
ROMA - De knuppeltjes 02/01/18 22:00, Axion 11-10
Scotch & Cigars - AS BOMA 04/01/18 19:00, Axion 8-1
boskant2 - Farcelona 04/01/18 20:00, Axion 4-6
De Brodders - Kepernagel 04/01/18 21:00, Axion 5-10
Het muske - Brouwershuis 04/01/18 22:00, Axion 16-6
Kelderke - Esperanza3 08/01/18 19:00, Laakdal 6-5
VGT TEAM - Vonsu 08/01/18 20:00, Axion 4-7
Campus - Yellow Stars 08/01/18 20:00, Doelen 4-2
Den Hoorn - All stars 08/01/18 20:00, Laakdal 10-6
Postparels - Vorsel 08/01/18 21:00, Axion 5-3
OEVELSE VEDETTEN - zvc Feestmakkers 08/01/18 21:00, Doelen 6-5
De Vedetten - Xperiment 08/01/18 21:00, Laakdal 7-1
ZVC O-KRU - Punica 08/01/18 22:00, Doelen 4-5
Gaskova - Stelenboys 08/01/18 22:00, Axion 6-2
Farcelona - De Kempeneers 09/01/18 20:00, Axion 5-0
FC PLEINTJE - Scotch & Cigars 09/01/18 21:00, Axion 4-6
zvc Feestmakkers - Punt 09/01/18 22:00, Axion 3-3
AS BOMA - ZVC O-KRU 11/01/18 19:00, Axion 2-6
Esperanza3 - Kepernagel 11/01/18 20:00, Axion 5-7
Schultenbrau - Yellow Stars  11/01/18 21:00, Axion 16-2
De knuppeltjes - De Brodders 11/01/18 22:00, Axion 0-6
Xperiment - AS BOMA 15/01/18 19:00, Laakdal 9-6
Punica - Kelderke 15/01/18 20:00, Axion 1-14
Stelenboys - Brouwershuis 15/01/18 20:00, Laakdal 4-3
Vonsu - Gaskova 15/01/18 21:00, Laakdal 11-3
Boskant1 - Den Hoorn 15/01/18 21:00, Doelen 6-8
OEVELSE VEDETTEN - Esperanza2 15/01/18 21:00, Axion 3-3
Farcelona - ZVC O-KRU 15/01/18 22:00, Axion 2-4
Postparels - Esperanza1 15/01/18 22:00, Doelen 6-2
De Vedetten - De Kempeneers 16/01/18 20:00, Axion 5-6
All stars - Campus 16/01/18 21:00, Axion 2-11
Punt - Schultenbrau 16/01/18 22:00, Axion 3-4
Esperanza3 - FC PLEINTJE 18/01/18 19:00, Axion 5-6
Scotch & Cigars - boskant2 18/01/18 20:00, Axion 2-4
Farcelona - De Brodders 18/01/18 21:00, Axion 9-1
Esperanza1 - Het muske 18/01/18 22:00, Axion 1-6
Campus - zvc Feestmakkers 22/01/18 19:00, Laakdal 7-5
ZVC O-KRU - Scotch & Cigars 22/01/18 20:00, Laakdal 7-3
Punica - De knuppeltjes 22/01/18 20:00, Axion 3-5
AS BOMA - De Kempeneers  22/01/18 20:00, Doelen 4-8
De Vedetten - Kepernagel 22/01/18 21:00, Doelen 5-5
De Brodders - ROMA 22/01/18 21:00, Laakdal 9-2
OEVELSE VEDETTEN - Yellow Stars  22/01/18 21:00, Axion 6-1
Kelderke - Farcelona 22/01/18 22:00, Axion 9-1
boskant2 - Esperanza3 22/01/18 22:00, Doelen 12-6
AS BOMA - FC PLEINTJE 23/01/18 20:00, Axion 2-5
De knuppeltjes - Esperanza3 23/01/18 21:00, Axion 8-10
Postparels - Het muske 23/01/18 22:00, Axion 5-5
De Kempeneers - Scotch & Cigars 25/01/18 19:00, Axion 5-5
FC PLEINTJE - Punica 25/01/18 20:00, Axion 8-2
Kepernagel - ROMA 25/01/18 21:00, Axion 5-0
De Vedetten - ZVC O-KRU 25/01/18 22:00, Axion 2-8
Xperiment - boskant2 26/01/18 20:00, Olen 0-13
Esperanza3 - ZVC O-KRU  29/01/18 19:00, Laakdal 1-12
Xperiment - Kelderke 29/01/18 20:00, Laakdal 7-16
Vorsel - VGT TEAM  29/01/18 20:00, Axion 12-10
De Kempeneers - ROMA 29/01/18 21:00, Laakdal 6-4
boskant2 - De Vedetten 29/01/18 21:00, Axion 7-17
AS BOMA - De Brodders 29/01/18 21:00, Doelen 4-5
Scotch & Cigars - De knuppeltjes 29/01/18 22:00, Axion 1-3
Stelenboys - Esperanza1 29/01/18 22:00, Doelen 2-6
De Vedetten - FC PLEINTJE 30/01/18 20:00, Axion 2-4
Kepernagel - Punica 30/01/18 21:00, Axion 8-3
Vorsel - Gaskova 30/01/18 22:00, Axion 8-5
AS BOMA - Farcelona 01/02/18 19:00, Axion 4-8
De Kempeneers - Xperiment 01/02/18 20:00, Axion 11-3
Punica - boskant2 01/02/18 21:00, Axion 5-10
Vonsu - Brouwershuis 01/02/18 22:00, Axion 6-6
Boskant1 - Yellow Stars  02/02/18 22:00, Olen 0-5
Punica - AS BOMA 05/02/18 19:00, Laakdal 1-11
FC PLEINTJE - De Kempeneers 05/02/18 20:00, Laakdal 6-5
Xperiment - De knuppeltjes 05/02/18 20:00, Doelen 4-12
De Vedetten - De Brodders 05/02/18 20:00, Axion 4-14
Farcelona - Kepernagel 05/02/18 21:00, Doelen 4-8
ROMA - boskant2  05/02/18 21:00, Laakdal 0-5
Scotch & Cigars - Kelderke 05/02/18 21:00, Axion 5-10
OEVELSE VEDETTEN - All stars 05/02/18 22:00, Doelen 16-2
Den Hoorn - Schultenbrau 05/02/18 22:00, Axion 3-3
zvc Feestmakkers - Esperanza2 06/02/18 20:00, Axion 8-1
Campus - Punt 06/02/18 21:00, Axion 9-6
Scotch & Cigars - Kepernagel 06/02/18 22:00, Axion 5-6
ZVC O-KRU - Xperiment  08/02/18 19:00, Axion 16-1
Punica - ROMA 08/02/18 20:00, Axion 9-13
boskant2 - AS BOMA 08/02/18 21:00, Axion 5-5
OEVELSE VEDETTEN - Punt 08/02/18 22:00, Axion 4-2
Esperanza3 - ROMA 12/02/18 19:00, Laakdal 5-6
Xperiment - Kepernagel 12/02/18 20:00, Laakdal 1-14
Farcelona - De knuppeltjes 12/02/18 20:00, Axion 5-5
Punica - De Brodders 12/02/18 21:00, Axion 4-9
All stars - zvc Feestmakkers 12/02/18 21:00, Laakdal 3-8
De Vedetten - Kelderke 12/02/18 21:00, Doelen 8-6
FC PLEINTJE - ZVC O-KRU 12/02/18 22:00, Axion 3-7
Het muske - Stelenboys 12/02/18 22:00, Doelen 11-2
Esperanza2 - Yellow Stars 13/02/18 20:00, Axion 6-2
Brouwershuis - Vorsel 13/02/18 21:00, Axion 1-6
De Kempeneers - ZVC O-KRU 13/02/18 22:00, Axion 3-5
boskant2 - De Kempeneers 16/02/18 22:00, Olen 0-5
Postparels - VGT TEAM 19/02/18 20:00, Axion 7-4
Xperiment - De Brodders 19/02/18 20:00, Laakdal 5-6
Boskant1 - Schultenbrau  19/02/18 20:00, Doelen 7-11
Farcelona - ROMA 19/02/18 21:00, Laakdal 10-4
AS BOMA - Kelderke 19/02/18 21:00, Doelen 8-12
Esperanza1 - Vonsu 19/02/18 21:00, Axion 5-5
Campus - Den Hoorn 19/02/18 22:00, Axion 2-2
De knuppeltjes - ZVC O-KRU 19/02/18 22:00, Doelen 6-7
De Vedetten - De knuppeltjes 20/02/18 20:00, Axion 4-11
Punica - Esperanza3 20/02/18 21:00, Axion 5-3
Yellow Stars - zvc Feestmakkers 20/02/18 22:00, Axion 4-6
Esperanza2 - All stars 22/02/18 19:00, Axion 11-4
Kepernagel - AS BOMA  22/02/18 20:00, Axion 17-2
Vorsel - Esperanza1 22/02/18 21:00, Axion 3-1
boskant2 - FC PLEINTJE  22/02/18 22:00, Axion 8-10
Punt - Den Hoorn 26/02/18 19:00, Laakdal 4-2
Farcelona - Punica 26/02/18 20:00, Laakdal 8-5
Gaskova - VGT TEAM 26/02/18 20:00, Axion 3-4
De Vedetten - ROMA 26/02/18 21:00, Laakdal 6-3
Scotch & Cigars - De Brodders 26/02/18 21:00, Doelen 8-2
Stelenboys - Postparels 26/02/18 21:00, Axion 4-8
Kelderke - De knuppeltjes 26/02/18 22:00, Doelen 7-4
Vonsu - Het muske 26/02/18 22:00, Axion 8-4
FC PLEINTJE - Kepernagel 27/02/18 20:00, Axion 6-5
Schultenbrau - OEVELSE VEDETTEN  27/02/18 21:00, Axion 2-6
Esperanza2 - Campus 27/02/18 22:00, Axion 5-8
AS BOMA - De knuppeltjes 01/03/18 19:00, Axion 7-2
De Vedetten - Punica 01/03/18 20:00, Axion 11-5
De Brodders - Esperanza3 01/03/18 21:00, Axion 10-4
Het muske - Vorsel  01/03/18 22:00, Axion 12-4
ZVC O-KRU - boskant2 02/03/18 20:00, Olen 4-3
Punt - Esperanza2 05/03/18 19:00, Laakdal 7-1
Kelderke - De Kempeneers 05/03/18 20:00, Doelen 5-0
Yellow Stars - All stars 05/03/18 20:00, Axion 10-6
OEVELSE VEDETTEN - Den Hoorn 05/03/18 20:00, Laakdal 5-2
Boskant1 - Campus 05/03/18 21:00, Axion 3-19
Scotch & Cigars - Farcelona 05/03/18 21:00, Doelen 4-6
ROMA - Xperiment 05/03/18 21:00, Laakdal 11-8
Vonsu - Stelenboys 05/03/18 22:00, Axion 14-0
Gaskova - Postparels  05/03/18 22:00, Doelen 3-10
zvc Feestmakkers - Schultenbrau 06/03/18 20:00, Axion 3-5
All stars - Boskant1 06/03/18 21:00, Axion 5-0
FC PLEINTJE - De Brodders 06/03/18 22:00, Axion 8-2
AS BOMA - ROMA 08/03/18 19:00, Axion 3-3
Scotch & Cigars - Esperanza3 08/03/18 20:00, Axion 5-2
Farcelona - De Vedetten 08/03/18 21:00, Axion 5-4
De Kempeneers - De knuppeltjes 08/03/18 22:00, Axion 5-3
De Brodders - boskant2 09/03/18 22:00, Olen 7-5
Xperiment - Esperanza3  12/03/18 19:00, Laakdal 8-11
Punt - Yellow Stars 12/03/18 20:00, Laakdal 12-2
De Kempeneers - Kepernagel  12/03/18 20:00, Axion 2-6
Kelderke - FC PLEINTJE  12/03/18 21:00, Doelen 6-1
Postparels - Vonsu 12/03/18 21:00, Laakdal 7-3
OEVELSE VEDETTEN - Boskant1  12/03/18 21:00, Axion 11-3
Den Hoorn - zvc Feestmakkers 12/03/18 22:00, Axion 3-3
De Vedetten - Scotch & Cigars 12/03/18 22:00, Doelen 7-2
Brouwershuis - Gaskova 13/03/18 20:00, Axion 1-3
Stelenboys - Vorsel 13/03/18 21:00, Axion 6-6
De Kempeneers - De Brodders 13/03/18 22:00, Axion 5-8
Punica - Scotch & Cigars 15/03/18 19:00, Axion 0-7
All stars - Punt 15/03/18 20:00, Axion 0-5
Schultenbrau - Campus 15/03/18 21:00, Axion 8-6
Kepernagel - boskant2 15/03/18 22:00, Axion 13-8
ROMA - Scotch & Cigars 19/03/18 19:00, Laakdal 5-4
Den Hoorn - Yellow Stars 19/03/18 20:00, Doelen 5-9
De knuppeltjes - FC PLEINTJE 19/03/18 20:00, Laakdal 10-4
Esperanza1 - VGT TEAM 19/03/18 20:00, Axion 4-4
Campus - OEVELSE VEDETTEN 19/03/18 21:00, Axion 2-4
Punica - De Kempeneers 19/03/18 21:00, Doelen 4-5
Xperiment - Farcelona 19/03/18 21:00, Laakdal 9-7
Boskant1 - zvc Feestmakkers 19/03/18 22:00, Doelen 4-6
Kelderke - ZVC O-KRU 19/03/18 22:00, Axion 8-1
Esperanza3 - AS BOMA 20/03/18 20:00, Axion 8-3
Esperanza2 - Schultenbrau 20/03/18 21:00, Axion 3-6
ZVC O-KRU - Kepernagel 20/03/18 22:00, Axion 3-6
Esperanza3 - Farcelona 22/03/18 19:00, Axion 2-3
De Vedetten - AS BOMA 22/03/18 20:00, Axion 3-6
Yellow Stars - Campus 22/03/18 21:00, Axion 0-16
Scotch & Cigars - Xperiment 22/03/18 22:00, Axion 7-3
Punt - Boskant1 23/03/18 22:00, Olen 13-7
Postparels - Brouwershuis 26/03/18 19:00, Laakdal 17-5
VGT TEAM - Stelenboys 26/03/18 20:00, Axion 16-5
Punica - Xperiment 26/03/18 20:00, Laakdal 3-7
boskant2 - Kelderke  26/03/18 21:00, Doelen 4-12
ROMA - FC PLEINTJE  26/03/18 21:00, Laakdal 7-3
Schultenbrau - All stars 26/03/18 21:00, Axion 14-8
Esperanza3 - De Vedetten 26/03/18 22:00, Axion 7-11
Esperanza2 - Den Hoorn 26/03/18 22:00, Doelen 1-3
ZVC O-KRU - De Brodders 27/03/18 20:00, Axion 7-6
De Kempeneers - Esperanza3 27/03/18 21:00, Axion 6-5
Vorsel - Vonsu 27/03/18 22:00, Axion 5-0
FC PLEINTJE - Farcelona 03/04/18 20:00, Axion 3-1
Gaskova - Esperanza1 03/04/18 21:00, Axion 2-6
Punt - zvc Feestmakkers 03/04/18 22:00, Axion 14-6
AS BOMA - Punica 05/04/18 19:00, Axion 13-3
De Vedetten - boskant2 05/04/18 20:00, Axion 8-9
Yellow Stars - Schultenbrau  05/04/18 21:00, Axion 2-18
Campus - All stars 05/04/18 22:00, Axion 2-7
Boskant1 - Esperanza2 06/04/18 20:00, Olen 8-4
Esperanza2 - OEVELSE VEDETTEN 09/04/18 19:00, Laakdal 2-8
Xperiment - FC PLEINTJE 09/04/18 20:00, Laakdal 0-12
VGT TEAM - Het muske  09/04/18 20:00, Axion 3-10
All stars - Den Hoorn 09/04/18 21:00, Doelen 7-8
ROMA - ZVC O-KRU 09/04/18 21:00, Laakdal 4-6
Kepernagel - Kelderke 09/04/18 21:00, Axion 1-11
De Kempeneers - Farcelona 09/04/18 22:00, Axion 0-5
Gaskova - Vonsu 09/04/18 22:00, Doelen 4-13
AS BOMA - Scotch & Cigars 10/04/18 20:00, Axion 1-4
De knuppeltjes - Kepernagel 10/04/18 21:00, Axion 0-5
Farcelona - boskant2 10/04/18 22:00, Axion 2-4
Kepernagel - De Brodders 12/04/18 19:00, Axion 10-2
De Kempeneers - De Vedetten 12/04/18 20:00, Axion 3-7
Punica - ZVC O-KRU 12/04/18 21:00, Axion 3-5
zvc Feestmakkers - Campus 12/04/18 22:00, Axion 8-1
boskant2 - De knuppeltjes 13/04/18 22:00, Olen 4-1
De Kempeneers - AS BOMA  16/04/18 19:00, Laakdal 4-13
Scotch & Cigars - FC PLEINTJE 16/04/18 20:00, Doelen 6-0
VGT TEAM - Vonsu 16/04/18 20:00, Axion 2-4
Xperiment - De Vedetten 16/04/18 20:00, Laakdal 5-16
De Brodders - Kelderke 16/04/18 21:00, Axion 2-12
De knuppeltjes - ROMA 16/04/18 21:00, Laakdal 1-5
Yellow Stars - OEVELSE VEDETTEN  16/04/18 21:00, Doelen 5-8
Den Hoorn - Boskant1 16/04/18 22:00, Axion 3-11
Schultenbrau - Punt 16/04/18 22:00, Doelen 3-10
AS BOMA - ZVC O-KRU 17/04/18 20:00, Axion 6-5
Het muske - Gaskova 17/04/18 21:00, Axion 12-5
Farcelona - Kelderke 17/04/18 22:00, Axion 3-13
Kepernagel - Esperanza3 19/04/18 19:00, Axion 5-1
De Brodders - De knuppeltjes 19/04/18 20:00, Axion 5-14
ROMA - boskant2  19/04/18 21:00, Axion 10-3
Punica - FC PLEINTJE 19/04/18 22:00, Axion 2-3
Esperanza1 - Brouwershuis  23/04/18 19:00, Laakdal 6-3
boskant2 - Xperiment 23/04/18 20:00, Laakdal 8-13
FC PLEINTJE - AS BOMA 23/04/18 20:00, Axion 5-6
ROMA - Kelderke  23/04/18 21:00, Laakdal 6-10
ZVC O-KRU - Farcelona 23/04/18 21:00, Doelen 6-2
Esperanza3 - De knuppeltjes 23/04/18 21:00, Axion 4-10
Vorsel - Postparels 23/04/18 22:00, Axion 0-5
De Brodders - De Vedetten 23/04/18 22:00, Doelen 8-19
Scotch & Cigars - De Kempeneers 24/04/18 20:00, Axion 5-5
Kelderke - Punica 24/04/18 21:00, Axion 11-1
Kepernagel - Farcelona 24/04/18 22:00, Axion 6-5
De Brodders - Farcelona 26/04/18 19:00, Axion 0-5
AS BOMA - Xperiment 26/04/18 20:00, Axion
Scotch & Cigars - ZVC O-KRU 26/04/18 21:00, Axion 3-2
FC PLEINTJE - De Vedetten 26/04/18 22:00, Axion 6-13
boskant2 - Punica 27/04/18 20:00, Olen
Kelderke - Xperiment 30/04/18 19:00, Laakdal 13-5
Farcelona - AS BOMA 30/04/18 20:00, Doelen
VGT TEAM - Brouwershuis 30/04/18 20:00, Axion 4-3
Postparels - Gaskova  30/04/18 20:00, Laakdal 13-4
Het muske - Esperanza1 30/04/18 21:00, Axion 6-4
ROMA - De Brodders 30/04/18 21:00, Laakdal 5-0
FC PLEINTJE - Esperanza3 30/04/18 21:00, Doelen 7-4
De knuppeltjes - Scotch & Cigars 30/04/18 22:00, Axion 5-3
ZVC O-KRU - De Vedetten 30/04/18 22:00, Doelen 7-8
Punica - Kepernagel 01/05/18 20:00, Axion
boskant2 - Scotch & Cigars 01/05/18 21:00, Axion 4-8
Xperiment - De Kempeneers 01/05/18 22:00, Axion
De knuppeltjes - Punica 03/05/18 19:00, Axion 8-5
Kepernagel - De Vedetten 03/05/18 20:00, Axion
Esperanza3 - boskant2 03/05/18 21:00, Axion
De Brodders - AS BOMA 03/05/18 22:00, Axion
VGT TEAM - Vorsel  07/05/18 20:00, Axion
Kelderke - Scotch & Cigars 07/05/18 20:00, Doelen 4-7
Esperanza3 - ZVC O-KRU  07/05/18 21:00, Doelen 4-6
Stelenboys - Gaskova 07/05/18 21:00, Axion
Brouwershuis - Het muske 07/05/18 22:00, Axion 25-25
Esperanza1 - Postparels 07/05/18 22:00, Doelen 3-7
ROMA - Kepernagel 08/05/18 20:00, Axion 6-5
OEVELSE VEDETTEN - zvc Feestmakkers 08/05/18 21:00, Axion
De knuppeltjes - De Vedetten 08/05/18 22:00, Axion 5-0
FC PLEINTJE - Kelderke  08/05/18 22:00, Axion 1-4
Esperanza3 - Kelderke 10/05/18 19:00, Axion 3-11
De knuppeltjes - Xperiment 10/05/18 20:00, Axion 11-6
ROMA - De Kempeneers 10/05/18 21:00, Axion 0-5
Kepernagel - De knuppeltjes 14/05/18 20:00, Axion 7-5
Kelderke - ROMA  14/05/18 21:00, Axion